Selective Tweets (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Performance
es: Rendimiento

en: Other
es: Otro(s)

en: @time ago
es: Hace @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar el bloque %name?

en: The block %name has been removed.
es: Se ha eliminado el bloque %name.

en: Block description
es: Descripción del bloque

en: The block has been created.
es: Se ha creado el bloque.

en: pixels
es: píxeles

en: Ensure that each block description is unique.
es: Asegúrese de que cada descripción de bloque es única.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
es: Una breve descripción de su bloque. Se usa en la <a href="@overview">página de administración de bloques</a>.
