Selective Tweets (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Other
jv: Liyané

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Are you sure you want to delete the block %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak jeneng blok %name?

en: The block %name has been removed.
jv: Jeneng blok %name uwis dibuwang.

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.

en: pixels
jv: piksel

en: Ensure that each block description is unique.
jv: Pastekaké yén saben blok nduwéni katrangan sing unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
jv: Katrangan ringkes block sampéyan. Dienggo nang <a href="@overview">kaca Blok administrasi</a>.
