Selective Tweets (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Other
be: Іншыя

en: @time ago
be: @time таму

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: The block %name has been removed.
be: Блок %name выдалены.

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.

en: pixels
be: пікселі

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
be: Кароткая характарыстыка вашага блоку. Выкарыстоўваецца на старонцы <a href="@overview">Адміністравання блокаў</a>.
