Selective Tweets (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: The block %name has been removed.
ne: %name ब्लक हटाईएको छ

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ
