Selective Tweets (7.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Performance
sr: Перформнсе

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Block description
sr: Опис блока
