Selective Tweets (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Performance
bg: Производителност

en: Other
bg: Други

en: @time ago
bg: преди @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.

en: Block description
bg: Описание на блока

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.

en: Reply
bg: Отговор
