Selective Tweets (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: @time ago
bs: prije @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
bs: Blok %name je obrisan.

en: Block description
bs: Opis bloka

en: The block has been created.
bs: Blok je kreiran.

en: Reply
bs: Odgovori
