Selective Tweets (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Other
hi: अन्य

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hi: क्या आप ब्लॉक के %name को मिटाने के लिये निश्चित हैं?

en: The block %name has been removed.
hi: ब्लॉक का %name हटा दिया गया है।

en: Block description
hi: ब्लॉक की व्याख्या

en: The block has been created.
hi: ब्लॉक का सृजन हो चुका है।

en: Reply
hi: जवाब दें

en: pixels
hi: पिक्सेल
