Selective Tweets (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Other
hr: Ostalo

en: @time ago
hr: prije @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: The block %name has been removed.
hr: Blok %name je uklonjen.

en: Block description
hr: Opis bloka

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Reply
hr: Odgovor

en: pixels
hr: piksela

en: Ensure that each block description is unique.
hr: Opisi blokova bi trebali biti jedinstveni.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hr: Kratki opis vašeg bloka. Koristi se na stranici <a href="@overview">Upravljanje blokovima</a>.
