Selective Tweets (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Performance
da: Ydelse

en: Other
da: Anden

en: @time ago
da: @time siden

en: Are you sure you want to delete the block %name?
da: Ønsker du at slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
da: Blokken %name fjernet.

en: Block description
da: Beskrivelse

en: The block has been created.
da: Blok oprettet.

en: Reply
da: Svar

en: pixels
da: pixel

en: Light
da: Lyst

en: Ensure that each block description is unique.
da: Garantér at hver blokbeskrivelse er unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
da: En kort beskrivelse af din blok. Beskrivelsen bruges på <a href="@overview">siden med blokindstillingerne</a>.

en: Dark
da: Mørkt
