Selective Tweets (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: disabled
cs: vypnuto

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Performance
cs: Výkon

en: Other
cs: Jiné

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: The block %name has been removed.
cs: Blok %name byl odstraněn.

en: minute(s)
cs: minuty

en: Block description
cs: Popis bloku

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Reply
cs: Odpovědět

en: pixels
cs: pixelů

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
cs: Stručný popis bloku. Je použit na <a href="@overview">stránce Správa bloků</a>.
