Selective Tweets (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: disabled
cy: analluog

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Other
cy: Arall

en: Empty text
cy: Testun gwag

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu'r bloc %name?

en: The block %name has been removed.
cy: Mae bloc %name wedi ei symud.

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.

en: Reply
cy: Ateb
