Selective Tweets (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: The block %name has been removed.
dz: ལེབ་དུམ་ %name དེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
