Selective Tweets (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: disabled
is: óvirkjað

en: Cancel
is: Avlýs

en: Performance
is: Orka

en: Other
is: Annað

en: @time ago
is: @time síðani

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika blokkin %name?

en: The block %name has been removed.
is: Blokkurin %name er strikaður.

en: Block description
is: Lýsing av blokki

en: The block has been created.
is: Blokkurin er stovnaður.

en: Reply
is: Svar
