Selective Tweets (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
