Selective Tweets (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Development
mg: Fivoarana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany
