Selective Tweets (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: The block %name has been removed.
mr: %name block मिटवला.

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला

en: Reply
mr: प्रतिसाद
