Selective Tweets (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Performance
nn: Ytelse

en: Other
nn: Andre

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
nn: Blokken %name er fjerna.

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.

en: Reply
nn: Svar
