Selective Tweets (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: enabled
oc: activat

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Performance
oc: Performància

en: Other
oc: Autre

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: @time ago
oc: i a @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt %name ?

en: The block %name has been removed.
oc: Lo blòt %name es estat suprimit.

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: Reply
oc: Respondre

en: pixels
oc: pixèls

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
oc: Una brèva descripcion de vòstre blòt serà represa sus la <a href="@overview">pagina d'administracion dels blòts</a>.
