Selective Tweets (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
