Selective Tweets (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Performance
sq: Performanca

en: Other
sq: Tjetër

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh bllokun %name?

en: The block %name has been removed.
sq: Blloku %name u eleminua.

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.

en: Reply
sq: Përgjigju
