Selective Tweets (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ur: کیا آپ واقعی بلاک %name کو حذف کرنا چاہتے ہیں؟

en: The block %name has been removed.
ur: بلاک %name کو حذف کر دیا گیا ہے۔

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: The block has been created.
ur: بلاک تخلیق کر لیا گیا ہے۔
