Selective Tweets (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: enabled
vi: bật

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Development
vi: Phát triển

en: disabled
vi: tắt

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Other
vi: Khác

en: Empty text
vi: Văn bản trắng

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
vi: Bạn có chắc là muốn xóa block %name?

en: The block %name has been removed.
vi: Block %name đã được gỡ bỏ.

en: minute(s)
vi: phút

en: Block description
vi: Mô tả khối

en: The block has been created.
vi: Block đã được tạo.

en: Reply
vi: Phản hồi

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Light
vi: Nhẹ

en: Current user
vi: Người dùng hiện tại

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
vi: Mô tả ngắn gọn về khối này, được hiển thị trong trang <a href="@overview">Quản lý khối</a>.

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Favorite
vi: Ưa thích
