Selective Tweets (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Other
af: Ander

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: The block %name has been removed.
af: Die blok is geskrap.

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.

en: Reply
af: Beantwoord
