Selective Tweets (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Performance
el: Απόδοση

en: Other
el: Άλλο

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το μπλοκ %name;

en: The block %name has been removed.
el: Το μπλοκ %name διαγράφηκε.

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Reply
el: Απάντηση

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
el: Μία σύντομη περιγραφή του μπλοκ. Χρησιμοποιείται στη <a href="@overview">σελίδα διαχείρισης των Μπλοκ</a>.
