Selective Tweets (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Performance
et: Jõudlus

en: Other
et: Muu

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Reply
et: Vasta

en: pixels
et: pikslit

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.
