Selective Tweets (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Other
eu: Bestea

en: Empty text
eu: Testu hutsa

en: @time ago
eu: duela @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: The block %name has been removed.
eu: %name blokea ezabatu da.

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.

en: Reply
eu: Erantzun

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea
