Selective Tweets (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Other
gu: અન્ય

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Reply
gu: જવાબ
