Selective Tweets (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Other
hu: Egyéb

en: Empty text
hu: Üres szöveg

en: @time ago
hu: @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: The block %name has been removed.
hu: „%name” blokk törölve.

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: The block has been created.
hu: A blokk létrejött.

en: Reply
hu: Válasz

en: pixels
hu: képpont

en: Light
hu: Világos

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hu: A blokk rövid leírása. A <a href="@overview">Blokkok adminisztrációs oldalán</a> kerül felhasználásra.

en: Dark
hu: Sötét

en: This field supports tokens if enabled on this block.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket, ha ebben a blokkban engedélyezve vannak.
