Selective Tweets (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: enabled
is: virkt

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: disabled
is: óvirkt

en: Cancel
is: Hætta við

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Performance
is: Afköst

en: Empty text
is: Tómur texti

en: @time ago
is: @time síðan

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða blokk %name?

en: The block %name has been removed.
is: Blokkin %name hefur verið fjarlægð.

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.

en: Reply
is: Svara
