Selective Tweets (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់លុប​ប្លុក %name មែន​ទេ ?

en: The block %name has been removed.
km: ប្លុក​ %name ត្រូវ​បាន​យកចេញ​ ។

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​សង្ខេប​អំពី​ប្លុក​របស់​អ្នក​ ។ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​លើ​ <a href="@overview">ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង​ប្លុក</a> ។
