Selective Tweets (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Other
ku: هیتر

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: The block %name has been removed.
ku: بلۆکی %name سڕایەوە.

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە
