Selective Tweets (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Other
lt: Kiti

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Reply
lt: Atsakyti

en: pixels
lt: pikseliai

en: Light
lt: Šviesi

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas. Naudojamas <a href="@overview">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Dark
lt: Tamsiai
