Selective Tweets (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Other
my: အခြား

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ

en: Reply
my: ပြန်စာ
