Selective Tweets (7.x-2.1) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: enabled
no: aktivert

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Development
no: Utvikling

en: disabled
no: deaktivert

en: Cancel
no: Avbryt

en: Display settings
no: Visningsinnstillinger

en: Performance
no: Ytelse

en: Other
no: Annet

en: Empty text
no: Tom tekst

en: @time ago
no: @time siden

en: Are you sure you want to delete the block %name?
no: Er du sikker på at du vil slette blokka %name?

en: The block %name has been removed.
no: Blokka %name ble fjernet.

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Reply
no: Svar

en: pixels
no: piksler

en: Current user
no: Gjeldende bruker

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
no: En kort beskrivelse av din blokk. Brukt på <a href="@overview">administrasjonssiden for blokker</a>.
