Selective Tweets (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Performance
ps: كارېدون

en: Other
ps: نور

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Reply
ps: ځواب
