Selective Tweets (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: enabled
ru: включено

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: disabled
ru: отключено

en: Cancel
ru: Отмена

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Performance
ru: Производительность

en: Other
ru: Другое

en: Empty text
ru: Текст, если пусто

en: @time ago
ru: @time назад

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ru: Вы действительно хотите удалить блок "%name"?

en: The block %name has been removed.
ru: Блок %name удален.

en: Block description
ru: Описание блока

en: The block has been created.
ru: Блок создан.

en: Reply
ru: Ответить

en: pixels
ru: пикселей

en: Light
ru: Светлая

en: Current user
ru: Текущий пользователь

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ru: Описание блока показывается на <a href="@overview">странице блоков</a>.

en: Dark
ru: Темный

en: Favorite
ru: Избранное

en: Tweets
ru: Твиты
