Selective Tweets (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Performance
sk: Výkon

en: Other
sk: Ostatné

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: @time ago
sk: pred @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: Block description
sk: Popis bloku

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Reply
sk: Odpovedať

en: pixels
sk: pixelov

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sk: Stručný popis tohto bloku. Je použitý na stránke <a href="@overview">Správa blokov</a>.
