Selective Tweets (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Performance
te: పనితీరు

en: Other
te: ఇతర

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Reply
te: స్పందించు

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి
