Selective Tweets (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Performance
ar: الأداء

en: Other
ar: آخر

en: Empty text
ar: نص خالى

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف صندوق %name؟

en: The block %name has been removed.
ar: تم حذف الصندوق %name.

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Reply
ar: رد

en: pixels
ar: بكسلات

en: Current user
ar: المستخدم الحالي

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ar: وصف موجز لصندوقك. يستخدم في <a href="@overview">صفحة إدارة الصناديق</a>.
