Selective Tweets (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Other
ast: Otru

en: @time ago
ast: hai @time
