Selective Tweets (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Other
bo: གཞན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: The block %name has been removed.
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཚར།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད་མདོར་བསྡུས་ཞིག་སྟེ། <a href="@overview">ལྷུ་ལག་གི་དོ་དམ་དྲ་ངོས་</a>་སུ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
