Selective Tweets (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Performance
gl: Rendemento

en: Other
gl: Outro

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: @time ago
gl: fai @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: The block %name has been removed.
gl: Quitouse o bloque %name.

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Reply
gl: Responder

en: pixels
gl: píxeles

en: Current user
gl: Usuario actual

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
gl: Unha breve descrición do seu bloque. Úsase na <a href="@overview">páxina de administración de bloques</a>.

en: Dark
gl: Escuro
