Selective Tweets (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %name բլոկը:

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Reply
hy: Պատասխան

en: pixels
hy: փիքսել
