Selective Tweets (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: disabled
ja: 無効

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Other
ja: その他

en: Empty text
ja: 空のテキスト

en: @time ago
ja: @time 前

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ja: 本当に、%name ブロックを削除してもよろしいですか？

en: The block %name has been removed.
ja: %name ブロックが削除されました。

en: Block description
ja: ブロックの説明

en: The block has been created.
ja: ブロックが作成されました。

en: Reply
ja: 返信

en: pixels
ja: ピクセル

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ja: このブロックに関する簡単な説明です。<a href="@overview">ブロック管理ページ</a>で使われます。
