Selective Tweets (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
