Selective Tweets (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Other
ug: باشقا

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Reply
ug: جاۋاب
