Selective Tweets (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Performance
az: Performans

en: Other
az: Digər

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Reply
az: Cavab verin

en: pixels
az: piksellər

en: Current user
az: Cari istifadəçi
