Selective Tweets (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Other
fi: Muu

en: Empty text
fi: Tyhjä teksti

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fi: Haluatko varmasti poistaa lohkon %name?

en: The block %name has been removed.
fi: Lohko %name on poistettu.

en: minute(s)
fi: minuutti / minuutit

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: The block has been created.
fi: Lohko on luotu.

en: Reply
fi: Vastaa

en: pixels
fi: pikseliä

en: Light
fi: Vaalea

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
fi: Yksinkertainen kuvaus lohkollesi. Kuvaus näytetään <a href="@overview">lohkojen ylläpitosivulla</a>.

en: Dark
fi: Tumma
