Selective Tweets (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Other
lv: Citi

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Reply
lv: Atbildēt

en: pixels
lv: pikseļi

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.
